BAL KARNAWAŁOWY

Karnawał to miła, szalona, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków, smaków i zabaw tradycja, nie tylko dla dorosłych. Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą również przez dzieci. Dostarcza im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas, w dniach od 5 do 7 lutego 2019 roku. W tych dniach o godzinie 16.00 w szkole pojawiły się kolorowe postaci. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było zobaczyć: wróżki, królewny, biedronki, księżniczki, rycerzy, piratów, policjantów, żołnierzy, …nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich ciekawych postaci. Podczas pląsów na sali balowej było bardzo kolorowo. Wszyscy bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki i śpiewie znakomitego zespołu naszych wspaniałych nauczycieli. Były pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach. Samorząd Uczniowski przygotował ciekawe atrakcje dla starszych uczestników imprezy – konkurs na najciekawszy strój, zabawę integracyjną „Strój – niespodzianka” oraz konkurs tańca i wybory „Króla i Królowej Balu”. Wszyscy mogli uczestniczyć w zabawach. Uśmiech nie znikał z twarzy, nawet mimo chwilowego zmęczenia. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały szkołę. Bal umożliwił dzieciom, rodzicom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tej imprezy. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie i przygotowanie pięknych balowych strojów oraz smacznych poczęstunków. Kolejny bal karnawałowy już za rok!