SP 1 Pruchnik w Finale

Dziewczęta z rocznika 2006 i młodsze zwyciężyły w Półfinale Wojewódzkim Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej dziewcząt. Półfinał odbył się w dniu 28 lutego w Hali MOSIR w Jarosławiu. W turnieju brały udział najlepsze drużyny z rejonu rzeszowskiego i przemyskiego. Drużyna z Pruchnika pokonała kolejno : SP Sióstr Pijarek Rzeszów 13:3, SP1 Dynów 6:4 i SP Cieszanów 12:3 (zaliczenie z rejonu). Czwarty raz w ciągu pięciu lat dziewczęta z SP Nr 1 w Pruchniku zdobyły awans do Finału Wojewódzkiego Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej ( najlepsze cztery drużyny z pośród 1100 szkół).

Drużynie gratulujemy awansu i życzymy powodzenia w kolejnych zawodach.

Skład drużyny: Emilia Długosz, Katarzyna Pich Weronika Stetsiv, Roksana Jarosz, Kinga Wargacka, Oliwia Nowosiad, Oliwia Malec, Milena Kopeć, Malawska Martyna, Malawska Karolina, Malawska Maja, Flak Klaudia, Izabela Stańko, Maja Kamińska, Oliwia Makara

Opiekun: Waldemar Wańkowicz