Nasze zdolne recytatorki: Lena i Marysia

"Niezwykłe opowieści" to hasło Podkarpackiego Konkursu "Literatura i Dzieci”. 8 listopada 2018 r.  w eliminacjach powiatowych w Jarosławiu wzięła udział uczennica klasy II b Lena Sosnowska. Zaprezentowała "Legendę o Pruchniku” i została nominowana do  etapu rejonowego, a następnie do wojewódzkiego. W III etapie konkursu otrzymała wyróżnienie.

19 marca 2019 r. odbył się w Jarosławiu konkurs recytatorski pod hasłem: „Wiosna w sercu, wiosna wkoło”. Uczennica klasy II b Marysia Michalska otrzymała nagrodę główną. Zaprezentowała utwór Doroty Gellner "Wiosenny czarodziej”. Jej koleżanka z klasy Lena Sosnowska za interpretację utworu Danuty Gellner "Gdzie jest wiosna” otrzymała wyróżnienie.

Uczennice do konkursów przygotowała Pani Ryszarda Mazur. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów. :))