ŚWIĘTA WIELKANOCNE

Od 10 do 12 kwietnia 2019 r. uczniowie z klas od I do VII uczestniczyli w REKOLEKCJACH WIELKOPOSTNYCH. 10 kwietnia pierwszoklasiści zaprezentowali bardzo ciekawy program artystyczny pt.: "Niedzielny poranek", który przygotowali pod opieką Siostry Huberty, Pani Barbary Rut i Pani Anny Bielec. W czasie apelu pieśni religijne zaprezentował szkolny zespół "SOUND ANGELES", przygotowany przez Panią Alinę Szykułę. Podczas uroczystej akademii został podsumowany szkolny konkurs na najpiękniejszą pisankę.

Relacja TV:

 

Palmy Wielkanocne przygotowywali podopieczni świetlicy szkolnej pod kierunkiem Pani Krystyny Bogdanowicz. Najstarsi, pod opieką Pani Magdaleny Poziemskiej i Pana Bogdana Kubasa, pracowali nad szkolną Palmą Wielkanocną, która została poświęcona w niedzielę  - 14 kwietnia.Podczas uroczystości Niedzieli Męki Pańskiej nasza palma była największa – miała ponad 8 metrów.

Relacja TV:

http://pod24.info/telewizja-pod24.html?slg=niedziela-palmowa-pruchnik-2019

Od 15 do 17 kwietnia w naszej szkole odbywały się Egzaminy Ósmoklasisty – z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego. Wszyscy uczniowie przystąpili do egzaminu. Teraz czekamy na wyniki :)

Od 18 do 23 kwietnia trwa wiosenna przerwa świąteczna.

Życzymy Wszystkim zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych - przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością - radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i bliskich oraz wesołego "Alleluja".