KONKURSY ARTYSTYCZNE

W dniu 18 maja 2019 r. w Rzeszowie odbył się Wojewódzki Konkurs Piosenki Obcojęzycznej.

Przyniósł on nam wiele niezapomnianych wrażeń. Uczniowie naszej szkoły bardzo dobrze się zaprezentowali:

III miejsce - Fabian Kądziołka w kategorii I soliści;

III miejsce - Aurelia Modras w kategorii II soliści;

III miejsce - Martyna Stec w kategorii III soliści.

Uczniowie przygotowywali się do konkursu pod opieką: Pani Aliny Szykuły i Pani Oleny Byczkowej.

Kolejny Regionalny  Konkurs Piosenki „Malin koszyk” już za nami (odbył się 17  maja 2019 r.)

Oto wyniki tegorocznej edycji konkursu:

W kategorii I:

Zespoły:

I miejsce – zespół „Jedyneczka" (w składzie: Judyta Prochwnik, Nikola Dyl, Julia Olszańska, Jagoda Potoczny, Mikołaj Kos, Marcin Jarosz, Wiktor Zając - z kl. IIIa oraz Milena Wańkowicz, Anita Dyjak z kl. III b)

Opiekun: p. A. Szykuła

W kategorii II:

Soliści:

I miejsce – Aurelia Modras

Zespoły:

I miejsce  - "Sound Angels" ( w składzie: Aleksandra Łuc, Martyna Stec, Katarzyna Olejarz, Tina Skiba, Zuzanna Trzyna, Oliwia Pempek, Weronika Sobol, Klaudia Płaza, Kinga Blajer, Klaudia Flak, Oliwia Makara, Roksana Jarosz, Julia Stanik, Patrycja Kowalczyk, Kinga Wargacka, Aleksandra Olejarz, Aurelia Modras, Zuzanna Wywrot, Weronika Gomułka, Maja Podolak, Maja Kamińska, Martyna Wróbel, Weronika Homik, Gabriela Chrapek).

W kategorii III:

Soliści:

I miejsce – Martyna Stec

Serdecznie gratulujemy!!

W dniu 25 kwietnia  2019 r. w Rzeszowie odbył się Wojewódzki Konkurs Recytatorski i Poezji Śpiewanej. Naszą szkołę reprezentowała Martyna Stec, wykonując utwór "Znów wędrujemy".

Uczniów i zespoły do konkursu przygotowała Pani Alina Szykuła.

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI "POEZJA PEŁNA HUMORU" W TULIGŁOWACH

W konkursie wzięli udział: Maria Michalska i Lena Sosnowska z klasy 2 b oraz Bartosz Kamiński z klasy 4 b i Igor Kołodziej z klasy 7 a.

W kategorii klas I-III:

I miejsce - Maria Michalska

wyróżnienie - Lena Sosnowska

W kategorii klas IV - VIII:

II miejsce - Bartosz Kamiński

Uczniów do konkursu przygotowały: Pani Ryszarda Mazur, Pani Anna Włoch i Pani Edyta Kochanowicz

PROGRAM EDUKACJI ANTYTYTONIOWEJ - „Nie pal przy mnie, proszę” dla uczniów klas I - III

W naszej szkole w kl. II B oraz III B realizowany jest program profilaktyczny „Nie pal przy mnie, proszę”. Koordynatorem programu są Pani Ryszarda Mazur oraz Pani Iwona Szkoła. Głównym celem programu jest zmniejszenie narażenia dzieci na bierne palenie tytoniu, zwiększenie wiedzy w zakresie odpowiedzialności za własne zdrowie oraz kształtowanie postaw asertywnych związanych z unikaniem czynnego i biernego palenia tytoniu.

Podsumowaniem programu był powiatowy konkurs plastyczny zorganizowany przez Powiatową Stację Sanitarno - Epidemiologiczną w Jarosławiu.

I miejsce zajęła Jowita Kwolek z kl. III B.

Uczennicę do konkursu przygotowała Pani Iwona Szkoła.