ŚWIĘTO RODZINY - 31 MAJA 2019 r.

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"

Janusz Korczak

 

W dniu 31 maja 2019 r. w naszej szkole obchodziliśmy ŚWIĘTO RODZINY. Dzieci miały okazję uczestniczyć w wielu atrakcjach przygotowanych przez Rodziców, Nauczycieli i Sponsorów. Od godziny 8:30 w CKSiT w Pruchniku odbywały się przedstawienia:

- "Współczesna baśń o Kopciuszku" - w wykonaniu uczniów z klas: 4 b, 8 a, 7 a, 7 b i 5 a.

- "Święto Rodziny" - wykonaniu uczniów z klasy 3 a i 2 a.

- "Wzorowe dziecko w rodzinie" - w wykonaniu uczniów z klasy 2 b i 3 b.

Nauczyciele, którzy przygotowali spektakle: Pani Anna Włoch, Pani Ryszarda Mazur, Pani Iwona Szkoła, Pani Alina Szykuła, Pani Teresa Szykuła, Pani Halina Stańko, Pani Aleksandra Kulisza, Pan Bogdan Sikorski.

Od godziny 10:00 uczniowie z klas I-VIII korzystali z półgodzinnych przejazdów ulicami Pruchnika "wesołą" kolejką turystyczną. Uczniowie z klas VI - VIII brali udział w międzyklasowych rozgrywkach sportowych przygotowanych przez nauczycieli wychowania fizycznego: Pana Bogdana Sikorskiego, pana Waldemara Wańkowicza i Pana Marcina Szeligę oraz Pana Karola Pszonaka. Największym zainteresowaniem dzieci cieszyły się dmuchane zjeżdżalnie, które zostały ustawione na parkingu przy hali sportowej.

Ten dzień wszystkim dzieciom dostarczył niezapomnianych wrażeń i dał wiele radości, dlatego szczególne podziękowania za wsparcie kierujemy do sponsorów.

Dziękujemy:

Spółce Termal - Tech z siedzibą w Częstochowie, Zarządowi Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Pruchnickiej i Radzie Rodziców przy Szkole Podstawowej Nr 1 w Pruchniku.

Dziękujemy wszystkim Nauczycielom, Wychowawcom i Rodzicom za pomoc i zaangażowanie.