Życzenia na wakacje! Bądźcie bezpieczni!

Z okazji zakończenia roku szkolnego 2018/2019 
wszystkim Nauczycielom, Pracownikom 
SP Nr1 im. KEN w Pruchniku oraz Rodzicom składamy najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę i życzymy, 
by okres wakacyjny był czasem odpoczynku i radości.
Uczniom życzymy bezpiecznych i słonecznych wakacji, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień 
oraz szczęśliwego powrotu do szkoły.

Dyrekcja SP Nr 1 im.  KEN w Pruchniku


Jednocześnie chcemy Wam przypomnieć kilka prostych zasad, które sprzyjają bezpieczeństwu:

  • bądźcie widoczni na drodze i w jej pobliżu - noście drobne elementy odblaskowe na Waszej odzieży i plecakach;
  • pamiętajcie o telefonach alarmowych- numer alarmowy: 112;
  • myślcie i przewidujcie konsekwencje swoich zachowań w miejscach zabaw i odpoczynku;
  • przestrzegajcie poleceń osób obsługujących obiekty sportowe i zwracajcie uwagę na znaki ostrzegające przed niebezpieczeństwem;
  • używajcie kasków chroniących głowę - na rowerze, rolkach itp.

 

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

19 czerwca 2019 r. odbyło się zakończenie roku szkolnego. Podczas uroczystości żegnano Absolwentów naszej szkoły. Szczególnie podziękowano uczniom, którzy przez cały okres ośmiu lat nauki wyróżniali się swoją pracą i zaangażowaniem, zdobywając czołowe miejsca w różnych konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych. Otrzymali oni statuetki: Prymusa Szkoły i Sportowca w kategorii dziewcząt oraz chłopców.

Po odczytaniu wpisów do Złotej księgi Absolwentów wręczono Listy Gratulacyjne Rodzicom uczniów wyróżniających się w nauce, sporcie i zachowaniu oraz podziękowania Rodzicom aktywnie działającym na rzecz szkoły.

Miłą niespodziankę dla Absolwentów przygotowali uczniowie klas siódmych, którzy piękną piosenką, miłym słowem i drobnym upominkiem pożegnali kolegów i koleżanki.

W czasie uroczystości dyrekcja, nauczyciele i uczniowie szczególnie dziękowali za pracę, pomoc, wsparcie, życzliwość i zaangażowanie odchodzącej na emeryturę - Pani Ryszardzie Mazur.

Po spotkaniu ogólnym, uczniowie poszczególnych klas udali się wraz z wychowawcami do sal lekcyjnych, by we własnym gronie dokonać refleksji nad minionymi  miesiącami oraz podzielić się wakacyjnymi planami.

 

APEL PODSUMOWUJĄCY

17 czerwca 2019 r. w CKSiT w Pruchniku odbył się apel podsumowujący pracę organizacji uczniowskich. Wśród prezentowanych organizacji były: Samorząd Uczniowski i Koło Wolontariatu, Szkolne Koło PCK, Szkolne Koło „Caritas”, UKS „Jedynka”, Szkolne Koło LOP, Koło Misyjne i Aktyw Biblioteczny. Podczas apelu wręczono dyplomy uczniom najbardziej zaangażowanym w prace poszczególnych organizacji. Podsumowano także konkursy pozaszkolne i szkolne, wręczając laureatom nagrody.

 

BAL POŻEGNALNY ÓSMOKLASISTÓW

11 czerwca odbył się bal pożegnalny klas ósmych. Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z tej niezwykłej imprezy. W imieniu ósmoklasistów dziękujemy Rodzicom i Nauczycielom za pomoc i wsparcie przy organizacji balu.