A W KLASIE I b ...

Koło matematyczne z klasy I B wzięło udział w ósmej edycji projektu Certyfikat Przyjaciela Matematycznego Zoo.  W tym roku opiekunowie kół zostali zaproszeni do nakręcenia wraz z uczniami filmu z motywem Matematycznego Zoo.

Film z naszej szkoły uzyskał pozytywną ocenę Komisji opiniującej i został wyróżniony certyfikatem dla szkół, wraz z 19 innymi filmami, które w sposób szczególny uczestniczą w procesie rozwijania matematycznych umiejętności uczniów.

Dziękujemy panu Pawłowi Szykule za profesjonalny i szybki montaż filmu.

Zapraszamy do obejrzenia filmu.

Link do filmu:

https://www.youtube.com/watch?v=ZdhC3euBC5I

 W ramach realizowanego w klasach I-II Ogólnopolskiego Programu edukacji stomatologicznej Oral B, ,,Niesamowity świat higieny jamy ustnej”, klasy pierwsze wzięły udział w Ogólnopolskim Konkursie plastycznym.

W II edycji konkursu plastycznego, wśród grona 150 laureatów zwycięskich klas szkół podstawowych, znalazła się również klasa I B
 z naszej szkoły.

Laureatami zostały klasy, które według Komisji Konkursowej przygotowały najbardziej oryginalne, kreatywne i najładniejsze prace plastyczne nawiązujące do tematu programu i konkursu ,,Niesamowity świat higieny jamy ustnej”.

Każdy uczeń należący do zwycięskiej klasy, otrzyma nagrodę którą jest zestaw do higieny jamy ustnej składający się z pasty do zębów Oral-B, ręczniczka, kubeczka marki Disney, zapakowanych w kosmetyczkę.