Finał Wojewódzki Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły podczas Finałów Wojewódzkich w Igrzyskach Dzieci i Igrzyskach Młodzieży Szkolnej rozgrywanych w dniach 24 i 25 września 2019 roku na Stadionie Resovi w Rzeszowie. Zdobyli oni w sumie pięć medali i wiele punktowanych miejsc. W ID uczniowie zdobyli 70 a w IMS 76 punktów do rywalizacji wojewódzkiej co było najlepszym wynikiem wśród startujących szkół.

Najlepsze wyniki uzyskali:

ID  (klasy 6 i młodsi):

1.m. Adrian Bogonos – skok w dal

2.m. Oliwia Malec – Skok wzwyż

2.m. Jakub Szkoła – rzut piłeczką palantową

4.m. Albert Drapała – rzut piłeczką palantową

4.m. Kacper Szkoła – bieg na 1000 m.

Ponadto w Finale ID wystąpili: Weronika Zając, Martyna Konieczny, Julia Madejowska, Krzysztof Znamieńczyków.

IMS (klasy 7 i 8):

2.m. Robert Olejarz – rzut dyskiem

3 m. Sztafeta dziewcząt 4x100 m. w składzie: Amelia Madejowska, Katarzyna Pich, Kinga Fabijaniak i Julia Malec

4 m. Emilia Długosz – rzut dyskiem

Ponadto w Finale IMS wystąpili:

Sara Pupka, Martyna Stec, Kajetan Fudali, Jakub Kwaśniak, Michał Haftek, Filip Flak i Mikołaj Kwaśniak.