Tydzień Języków Obcych

W ramach obchodów Tygodnia Języków Obcych odbył się dziś I Międzyszkolny Konkurs Recytatorski. Uczniowie zaprezentowali bardzo wysoki poziom umiejętności recytatorskich i językowych. W konkursie wzięło udział 13 uczestników z Gminy Pruchnik.

1 miejsce - Krzysztof Fijałkowski, SP Nr 1 Pruchnik
2 miejsce - Amelia Budzińska, SP Kramarzówka
3 miejsce - Hubert Kiwacki, SP Nr 1 Pruchnik
wyróżnienie - Klaudia Przepaśniak, SP Kramarzówka

Zwycięzcom, pozostałym uczestnikom oraz nauczycielom gratulujemy i dziękujemy za udział!

Podsumowaniem Tygodnia Języków Obcych był międzyklasowy konkurs "Unia Europejska z Klasą". Poziom przygotowania i kreatywność uczestników przerósł nasze oczekiwania. Obrady jury były długie i burzliwe, ale udało się wyłonić zwycięzców.

W klasach I-III:
1 miejsce - klasa 3a
wyróżnienia - klasy 1b i 2b

Wśród klas IV-VII:
1 miejsce - klasa 4a
wyróżnienia - klasy 5b i 6a

Pragniemy podkreślić, że wszystkie zespoły klasowe wykazały się wielkim zaangażowaniem i pomysłowością. Był to dzień integracji i pracy zespołowej, ale również "podróży" po Unii Europejskiej, z której wyciągnęliśmy wiele dobrego.

Gratulacje dla wszystkich uczestników! Nagrody zostaną wręczone podczas uroczystego apelu z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Pogoda