Szanowni Rodzice i Nauczyciele! Drodzy Uczniowie!

     Dobiegł końca kolejny rok wytężonej pracy, rok pod wieloma względami inny, wyjątkowy i bardzo wymagający. Zawieszenie zajęć a następnie przejście na system zdalnego nauczania wymagało od nas wszystkich zupełnie nowej organizacji pracy, niesamowitej kreatywności ze strony nauczycieli, otwartości uczniów i dużego poświęcenia ze strony rodziców. Za to ogromne zaangażowanie i determinację bardzo gorąco dziękujemy Nauczycielom, Uczniom i Rodzicom. Słowa podziękowania kierujemy również do Organu Prowadzącego.

    Życzymy  Wszystkim, aby tegoroczne wakacje były spokojne, zdrowe, bezpieczne i pełne radosnych przeżyć. By dały Wam dużo siły i inspiracji do pracy w nowym roku szkolnym 2020/2021.

Do zobaczenia we wrześniu!

Dyrekcja szkoły

 

Uczniowie  klas I – III wyróżniający się w nauce w roku szkolnym 2019/2020 - TUTAJ

Uczniowie  klas IV – VIII wyróżniający się w nauce w roku szkolnym 2019/2020 - TUTAJ

Uczniowie wpisani do „Złotej Księgi Absolwentów” - TUTAJ

Lista Rodziców, którzy otrzymali „Listy Gratulacyjne” przyznane zgodnie z Regulaminem przyznawania nagród i wyróżnień uczniom SP Nr 1 im. KEN w Pruchniku - TUTAJ

 

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA - TUTAJ

PATENT NA BEZPIECZNE WAKACJE - TUTAJ