Dzięcięcy Uniwersytet Techniczny - letni semestr 2021


Już w poniedziałek rusza rejestracja na nowy, letni semestr 2021 Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego organizowanego przez Fundację Wspierania Edukacji przy Stowarzyszeniu Dolina Lotnicza. Bezpłatne zajęcia odbywające się w tym semestrze w formie online,  przeznaczone są dla dzieci ze szkół podstawowych z całego województwa podkarpackiego, w wieku od 7 do 12 lat. Zapisy prowadzone są na Rzeszów (osoby z całego woj. podkarpackiego), Mielec (osoby z powiatu mieleckiego), Dębica (osoby z powiatu dębickiego), Jasło (osoby z powiatu jasielskiego, gminy i miasta Jasło).  Zapisy prowadzone są online i  rozpoczną się 15 lutego o godzinie 10.00 i potrwają do 22 lutego do godziny 23.59.59.

 Organizatorzy zapraszają na stronę https://dolina-wiedzy.pl/dut/uczelnia/rejestracja/, na której dokładnie opisany jest sposób rejestracji oraz na profil na FB (Dziecięcy Uniwersytet Techniczny), na którym oprócz samego posta o rejestracji zostaną opublikowane filmiki zapraszające na zajęcia.